08 Mariana 09 Daniela 10 Irma 11 Denisa Září
12
13 Lubor 14 Radka 15 Jolana 16 Ludmila
 

12. září má svátek

hledat v kalendáři hledat jiné jméno

Marie

O jméně Marie

Marie je velmi oblíbeným jménem, málokdy se ovšem používá v tomto tvaru, který je pro nositelku výhodou. Různé zdrobněliny, či úpravy tomuto jménu neprospívají. Jeho osobním číslem je. 3 - Schopnost a když se používá správně, potom Marii nikdo nezastaví v cestě za úspěchem. Dokáže i nerealizovatelné a dosáhne jakýkoliv cíl, má za sebou podporu hvězd, tedy se nemusí obávat žádných problémů. Láska a rodina je pro ni velmi důležitá, někdy si však zamění lásku se soucitem a potom trpí. Nejvíce si ovšem vybírá správně a dosáhne i ve svém citovém životě správnou rovnováhu. Toto jméno je vhodné pro znamení Býk, Blíženci, Střelec, Vodnář, Ryby, ale i Rak bude s tímto jménem šťastný. Vhodnou barvou je modrá.
Biblické hebrejské jméno nejasného významu, jeho základní hebrejské podobě Miriam (hebrejsky Miryám) se často přisuzuje původ egyptský a vykládá se jako "milovaná bohem (Jahvem)", jindy jako "hořká (moře hořkosti)". Z jeho aramejské podoby Marjam se někdy odvozuje význam "paní" a také "kapka moře". V některých výkladech se objevuje i význam "odkazovatelka", "krásná" aj.
 

Marie domácky? Třeba Madla ... Marie mad'arsky? No přece Mária ...

sms

SMS přání pro Marii

Pošlete Marii hezké SMS přání k svátku ...

 
 

Karta týdne

Energetické pole společnosti. Energie plyne neustále kolem nás, je všude. Je to naše životní míza. Mají ji úplně všechny osůbky, zvířata, hmyz, ptáci, rostliny apod. Energii nabíjíme svým chováním a tím samým ona nabíjí nás. Proto se stává, že se přes den cítíte nedobře nebo příliš vysílení. Je to o tom, že dostáváte životní mízu ze svého okolí. Pokud je okolí „zničeno“, je i Vaše míza slabá a vyčerpaná. Můžete vyzkoušet, jaké to je, když své okolí začnete chránit: vodu, vzduch, Zemi jako takovou. Tato ochrana energie vzniká od jednotlivců a není možné si říkat: „já za to nemohu“. Jelikož jsme součástí života, jsme i kořínky naší země a je na nás jednotlivě, jak se k Zemi chováme. Máme dar pokusit se svůj život upravit jako jednotlivci a pak tedy z toho vyplyne společná síla pro změny k lepšímu. Je čas k vyzkoušení této síly.

Vaše Jana Naděžda - www.svobodnacesta.cz
 

Marie na Facebooku

Sledujte Kdo má svátek na Facebooku a budete vědět, kdo z přátel má svátek

 

Pošlete Marii přání k svátku e-mailem :)

  
 
loading