11 Denisa 12 Marie 13 Lubor 14 Radka Září
15
16 Ludmila 17 Naděžda 18 Kryštof 19 Zita
 

15. září má svátek

hledat v kalendáři hledat jiné jméno

Jolana

O jméně Jolana

Osobním číslem tohoto jména je 9 – Génius. Je to skvělá žena, vždy se o umí postarat o sebe a své blízké, ale nerada vystupuje na veřejnosti nebo se stává středem pozornosti. Raději bude někde v koutě pozorovat jiné, využívat své poznatky v tichosti, ale ne veřejně. Je dobrého srdce a rodina je pro ni posvátná. Nesnáší oponování v oblastech ve kterých se vyzná, v soukromí je dost panovačná a tyranská. Chybí ji ctižádost a síla na uskutečňování vlastních snů a tak se jich raději vzdává. Proto nechápe, jek se někdo může zříct všeho, jen aby dosáhl svých cílů. Ona má raději svou jistotu a brání se náhlým změnám nebo riskování. Toto jméno je vhodné pro znamení Panny, Býka, Lva nebo Raka. Vhodnou barvou je oranžová.
Jméno nejasného původu a významu. Nejčastěi se vykládá buď jako slovenská varianta, původem řeckého jména Helena, tj. "světlo", nebo jako jméno vzniklé ze starého maďarského Jóleán (jó leány), tj. "dobrá, správná dívka".
 

Jolana domácky? Třeba Jola ... Jolana slovensky? No přece Jolana ...

sms

SMS přání pro Jolanu

Pošlete Jolaně hezké SMS přání k svátku ...

 
 

Karta týdne

Energetické pole společnosti. Energie plyne neustále kolem nás, je všude. Je to naše životní míza. Mají ji úplně všechny osůbky, zvířata, hmyz, ptáci, rostliny apod. Energii nabíjíme svým chováním a tím samým ona nabíjí nás. Proto se stává, že se přes den cítíte nedobře nebo příliš vysílení. Je to o tom, že dostáváte životní mízu ze svého okolí. Pokud je okolí „zničeno“, je i Vaše míza slabá a vyčerpaná. Můžete vyzkoušet, jaké to je, když své okolí začnete chránit: vodu, vzduch, Zemi jako takovou. Tato ochrana energie vzniká od jednotlivců a není možné si říkat: „já za to nemohu“. Jelikož jsme součástí života, jsme i kořínky naší země a je na nás jednotlivě, jak se k Zemi chováme. Máme dar pokusit se svůj život upravit jako jednotlivci a pak tedy z toho vyplyne společná síla pro změny k lepšímu. Je čas k vyzkoušení této síly.

Vaše Jana Naděžda - www.svobodnacesta.cz
 

Jolana na Facebooku

Sledujte Kdo má svátek na Facebooku a budete vědět, kdo z přátel má svátek

 

Pošlete Jolaně přání k svátku e-mailem :)

  
 
loading