03 Tamara 04 Dalibor 05 Dobroslav 06 Norbert Červen
07
08 Medard 09 Stanislava 10 Gita 11 Bruno
 

7. června má svátek

hledat v kalendáři hledat jiné jméno

Iveta

O jméně Iveta

Osobním číslem tohoto jména je 7 - Tajemnost a Ivety mají vždy kolem sebe jakousi auru", nebo vibrace, které způsobují znejistění jejich okolí. Nikdo přesně neví, čeho jsou schopné a tak si raději od nich udržují odstup. Ivety tedy působí dosti pyšně a nafoukaně, ale je to jen jakýsi obranný reflex. Chtěly by se uvolnit a najít si pro sebe toho pravého, mít kupu dětí a dobré zaměstnání - to jsou jejich sny, jenže málokdy se jim splní. Protože se nikdo v nich nevyzná, jejich okolí jim dává jakousi schopnost realizovat se i v typicky mužských oblastech. Svěřují jim mnohé zodpovědné a těžké úkoly a Ivety se rády stanou nepostradatelnými. Ale když už mají nějaký vliv a moc, těžko se rozhodují a vracejí ke svým ženským povinnostem. Tak se dostávají do konfliktů a nevědí si rady, proto často trpí depresemi, nedoceněním, omezováním a odsuzováním. Ivety by si tedy neměli brát na sebe příliš a být raději méně úspěšnými pracovnicemi, ale omnoho lepšími manželkami a matkami. Toto jméno se hodí pro znamení: Lev, Býk, Panna, Střelec a vhodnými barvami jsou modrá a zelená."
Francouzské jméno německého původu, varianta (zdrobnělina) jména Ivona, ženské podoby k Ivo, tj. "tisový luk", popřípadě "válečník ozbrojený tisovým lukem". Iveta se někdy též vykládá jako francouzská varianta původem hebrejského jména Judita, tj. "židovka".
 

Iveta domácky? Třeba Ivka ... Iveta německy? No přece Ivette, Yvette ...

sms

SMS přání pro Ivetu

Pošlete Ivetě hezké SMS přání k svátku ...

 
 

Karta týdne

Energetické pole společnosti. Energie plyne neustále kolem nás, je všude. Je to naše životní míza. Mají ji úplně všechny osůbky, zvířata, hmyz, ptáci, rostliny apod. Energii nabíjíme svým chováním a tím samým ona nabíjí nás. Proto se stává, že se přes den cítíte nedobře nebo příliš vysílení. Je to o tom, že dostáváte životní mízu ze svého okolí. Pokud je okolí „zničeno“, je i Vaše míza slabá a vyčerpaná. Můžete vyzkoušet, jaké to je, když své okolí začnete chránit: vodu, vzduch, Zemi jako takovou. Tato ochrana energie vzniká od jednotlivců a není možné si říkat: „já za to nemohu“. Jelikož jsme součástí života, jsme i kořínky naší země a je na nás jednotlivě, jak se k Zemi chováme. Máme dar pokusit se svůj život upravit jako jednotlivci a pak tedy z toho vyplyne společná síla pro změny k lepšímu. Je čas k vyzkoušení této síly.

Vaše Jana Naděžda - www.svobodnacesta.cz
 

Iveta na Facebooku

Sledujte Kdo má svátek na Facebooku a budete vědět, kdo z přátel má svátek

 

Pošlete Ivetě přání k svátku e-mailem :)

  
 
loading