06 Boleslav 07 Regína 08 Mariana 09 Daniela Září
10
11 Denisa 12 Marie 13 Lubor 14 Radka
 

10. září má svátek

hledat v kalendáři hledat jiné jméno

Irma

O jméně Irma

Osobním číslem tohoto jména je 2 – Dobrota. Vhodná barva je oranžová a je vhodné pro znamení Beran, Váhy, Blíženci. Irma je žena, která má v sobě velkou přitažlivost, často si ani neuvědomuje jak ovlivňuje své okolí. V jejím životě jde nějaký čas všechno lehce, bez námahy získává přátele, postup v práci nebo studijní výsledky. Stačí však malá nepozornost a už je všechno jinak. Její budoucnost bývá dost často mlhavá a nejistá, protože má v sobě mnoho vzájemně se bijících sil, které ji vedou k často unáhleným závěrům. Protože lehce získává pozornost jiných, považuje se za něco víc a nedokáže porozumět potřebám jiných. Takto se vlastně staví mimo dění a zde také pramení problémy. V lásce dlouho potrvá, než bude spokojená, protože většinou zklame očekávání svého partnera, který si o ní vysní idealistickou představu a potom se postupně přesvědčí o její nepravosti. Irmy by se měli snažit více žít mezi lidmi a vědomě se učit poslouchat jiné, tak se vyhnou všemu zlému, což by se jim dřive nebo později přihodilo.
Staré německé jméno, původem zkrácenina jmen začínajících Irm- (staroněmecky irmin) jako Irmgard, Irmatraud aj., znamená "velká, silná, pevná". Někdy se považuje za variantu jména Ema.
 

Irma domácky? Třeba Irmuška ... Irma slovensky? No přece Irma ...

sms

SMS přání pro Irmu

Pošlete Irmě hezké SMS přání k svátku ...

 
 

Karta týdne

Energetické pole společnosti. Energie plyne neustále kolem nás, je všude. Je to naše životní míza. Mají ji úplně všechny osůbky, zvířata, hmyz, ptáci, rostliny apod. Energii nabíjíme svým chováním a tím samým ona nabíjí nás. Proto se stává, že se přes den cítíte nedobře nebo příliš vysílení. Je to o tom, že dostáváte životní mízu ze svého okolí. Pokud je okolí „zničeno“, je i Vaše míza slabá a vyčerpaná. Můžete vyzkoušet, jaké to je, když své okolí začnete chránit: vodu, vzduch, Zemi jako takovou. Tato ochrana energie vzniká od jednotlivců a není možné si říkat: „já za to nemohu“. Jelikož jsme součástí života, jsme i kořínky naší země a je na nás jednotlivě, jak se k Zemi chováme. Máme dar pokusit se svůj život upravit jako jednotlivci a pak tedy z toho vyplyne společná síla pro změny k lepšímu. Je čas k vyzkoušení této síly.

Vaše Jana Naděžda - www.svobodnacesta.cz
 

Irma na Facebooku

Sledujte Kdo má svátek na Facebooku a budete vědět, kdo z přátel má svátek

 

Pošlete Irmě přání k svátku e-mailem :)

  
 
loading