30 Jeroným 01 Igor 02 Olívie a Oliver 03 Bohumil Říjen
04
05 Eliška 06 Hanuš 07 Justýna 08 Věra
 

4. října má svátek

hledat v kalendáři hledat jiné jméno

František

O jméně František

Osobním číslem tohoto jména je 9 - Génius. I když František působí jako lehkomyslný a veselý člověk, uvnitř se často najdou až příliš filozofické a duchovní myšlenky. Pokud jeho okolí nemá zájem o rozvíjení těchto nadzemských" teorií, on se přizpůsobí a svůj tajný svět si nechá pro sebe. Když se dá svést k alkoholu, tak ztratí všechnu svou intuici a stane se z něho jen obyčejný, povrchní a vypočítavý člověk, zklamaný světem a sám cítí, že je zbytečný. Je to jen na něm, jak si poradí se svým osudem, je silný a precizní když má motiv a přesný cíl, ale stačí malý neúspěch a už o sobě pochybuje. Toto jméno je vhodné pro znamení Býk, Panna, Štír a vhodnou barvou je červená.
Jméno italského původu od sv. Františka z Assisi (rozeného Giovanni Bernardone), kterého otec nazýval v dětství pro jeho znalosti francouzštiny "Francesco", tj. "Francouzek".
 

František domácky? Třeba Fanouš ...

sms

SMS přání pro Františka

Pošlete Františkovi hezké SMS přání k svátku ...

 
 

Karta týdne

Karta Královna Kalich, to je znamení tohoto týdne. Osůbka, která má tyto vlastnosti Královny kalichu je okouzlující, přátelská, vynikající partner a mateřská. Dokáže naslouchat druhým a pomáhat slovem i skutkem. V tomto dni je předurčeno setkání s touto osobou nebo sami v sobě najdete kousek z ní. Pokud se vám to podaří, neodhánějte ji ze sebe, ale dovolte ji projevit se v plné kráse. Každý z nás má v sobě tyto vlastnosti a karta říká, že je můžete používat bez obavy, že by to narušilo vaše postavení například ve vedoucích pozicích nebo i jako podřízený.  Vlastnosti této karty jsou předností pro vaše činy a skutky. Pokud dokážete tyto vlastnosti rozvíjet, dostane se vám odměny ve vyrovnanosti vaší povahy a tím i zpětné vazby, že jste dobrým člověkem. Buďte laskaví a spravedliví a vaše dny budou plné pocitů vlastností této karty.

Vaše Jana Naděžda - www.svobodnacesta.cz
 

František na Facebooku

Sledujte Kdo má svátek na Facebooku a budete vědět, kdo z přátel má svátek

 

Pošlete Františkovi přání k svátku e-mailem :)

  
 
loading